KURUMSAL

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

FİRMAMIZ HAKKINDA

1972 yılında Erol Tuncel-Mehmet Tuncel ortaklığı ile Kereste Ticareti yapmak üzere kurulan Firmamız daha sonra ,1977 yılında İş Makinaları satın alarak Hafriyat ve yol çalışmaları ile faaliyet alanını genişletmiş ve 2001 yılından itibaren Birol Kerestecilik Taahhüt Hafriyat İnşaat Demir San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile çalışmalarına devam etmektedir.
 

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001-2004 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olan firmamız, Her türlü Alt ve Üst yapı ,Sanat Yapıları , Sathi Kaplama, Köy ve Orman Yolları ;Yangın Emniyet Yolları, yangın Müdahale Cephesi ve koruma bandı yapımı ,Yol Tesviye, Asfalt kaplama ve parke döşeme İşleri, Makinalı Hafriyat, Kazı dolgu ve Taahhüt İşleri , Fabrika, İşyeri, Bina Temel Hafriyatları, Çevre düzenleme İşleri, Maden üstü sahaları açılması , Maden hafriyatının yapılması ve nakliyesi ile son olarak da Rüzgar Enerji santrali sahasında Ulaşım Yolları, servis platformu ve türbin temelleri ile kablo kanalları, E. N. H. Direk yolları ve temelleri yapımı işkollarında faaliyet göstermektedir.Ayrıca yeni bir işkolu olarak Güneş Enerjisi Santrali projesine de başlamış bulunuyoruz.Bu alanda 2016 yılında tamamlamış olduğumuz 12 MW ve 4,5 MW'lık 2 adet proje mevcuttur.2017 ve 2018 yılında da yeni GES projelerimiz devam etmektedir.
 

Faaliyet alanımıza uygun iş makinalarından oluşan makina parkımızla, mesleğinde uzman kadromuzla gerek Kamu gerekse Özel sektör altyapı projelerinde 40 yılı aşan iş deneyimimizle ile her türlü projeye destek vermeye devam etmekteyiz. Firmamız hakkında iş yaptığımız tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlardan referans alınabilir.

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye, birolhafriyat.com adresinden ulaşabilirsiniz.